Інвестиційно – кредитні послуги

Комерційна пропозиція

«ІНВЕСТИЦІЙНО-КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА «БІЗНЕС ІДЕЯ» пропонує юридичним та фізичним особам розмістити вільні грошові кошти шляхом придбання інвестиційних сертифікатів інвестиційних фондів, які належать до групи «БІЗНЕС ІДЕЯ».

Інвестиційні фонди групи «БІЗНЕС ІДЕЯ» засновані в 2009-2010 роках. Напрямками інвестування фондів є придбання українських експортно-орієнтованих підприємств, а також, інвестиції в розвиток фінансових технологій, що дозволяють успішно реалізовувати високоприбуткові проекти мікрокредитування, короткострокового і довгострокового кредитування, як юридичних, так і фізичних осіб. Також, одним із пріоритетних напрямків інвестування фондів є інвестування в енергетичні підприємства України і в різні високоприбуткові стартапи.

Повернення інвестору зроблених їм інвестицій здійснюється шляхом зворотного викупу інвестиційних сертифікатів після закінчення певного терміну з дати їх придбання, узгодженого фондом і інвестором, але це може відбутися і раніше за взаємною згодою фонду і інвестора. Інвесторам фондів пропонується опціон на зворотний викуп інвестиційних сертифікатів фондів з гарантованою прибутковістю 12,5% річних з прив’язкою до курсу долара.

Запорукою за зобов’язаннями зворотного викупу сертифікатів (реалізації опціону) є активи фондів: нерухоме майно, корпоративні права, і основні фонди підприємств, що належать фондам, права вимог та інші активи.

Інвестиційно – кредитні послуги

При цьому форма вкладення у вигляді опціону на зворотний викуп сертифікатів Фонду дає право інвестору на гарантовану прибутковість 12,5% річних, але не зобов’язання ним скористатися. Інвестор може отримати значно більший дохід, який виплачується інвесторам фонду, за результатами його діяльності. Так, наприклад, в 2018 р прибутковість інвестиційних сертифікатів фондів становить 48 – 82% річних. Таким чином, після закінчення терміну вкладення, інвестор самостійно вибере який з варіантів більш вигідний.

Інвестор може стати учасником Фонду шляхом придбання інвестиційних сертифікатів на суму, еквівалентну від 70 000 доларів і вище.

Інвестиційні фонди пропонують інвесторам скористатися тими перевагами, які не пропонують ні банки, ні інші фінансові установи, а саме гарантованість прибутковості з використанням опціону, забезпеченого заставою реального майна, що належить фонду. Вибір виду застави, яким забезпечується зобов’язання по поверненню інвестицій та виплата відсотків, узгоджується інвестором і фондом перед покупкою інвестиційних сертифікатів фонду. Тільки після досягнення згоди інвестора та фонду, інвестор розмістить гроші в інвестиційні сертифікати фонду. Процедура взаємодії інвестора і фонду буде спрямована інвестору окремо, разом з переліком об’єктів, які він може вибрати для забезпечення заставою зобов’язання по виплаті відсотків і повернення інвестицій.

Таким чином, інвестиційний фонд групи «БІЗНЕС ІДЕЯ» пропонують співпрацю інвесторам, яка:

 • дасть гарантовану і високу прибутковість, забезпечену заставою ліквідного майна;
 • в порівнянні з розміщенням грошей інвесторами в придбання нерухомого майна, пропоноване розміщення коштів в інвестиційні сертифікати дає більш високу і гарантовану прибутковість. Мало яка житлова або комерційна нерухомість дозволяє отримати гарантовану прибутковість в 12,5% річних, а за результатами діяльності фонду і значно більшу прибутковість, яка досягає 40 – 120% річних;
 • жоден банк не пропонує забезпечення депозиту ні заставою, ні прив’язкою до курсу валюти. Прибутковість по валютних депозитах у банках становить 3-4% річних, і ця прибутковість не може бути збільшена в залежності від успішної діяльності банку.
 • банк, в разі неможливості повернути гроші, пропонує скористатися послугами фонду гарантування вкладів, який, в разі, якщо банківський депозит буде перевищувати 200 тис. Гривень, поверне тільки 200 тис. гривень, що в еквіваленті становить близько 8 тис. доларів. Інвестиційний фонд поверне всю суму вкладених коштів з прив’язкою до курсу долара. Повернення коштів, а також прибутковість, гарантовані заставою майна;
 • гроші, вкладені в нерухомість, не дозволяють ними швидко скористатися в разі потреби. Інвестиційні сертифікати, якими володіє інвестор фонду, викуповуються фондом за їх вартістю на дату їх викупу, що дозволяє їх власникові отримати вкладені кошти без втрат і в повному обсязі, а часто і значно більше. Також фондом, у разі термінової необхідності в грошах, інвесторам можуть бути надані короткострокові і довгострокові кредити, під заставу інвестиційних сертифікатів фонду;
 • як правило, інфляція знецінює гроші вкладені в нерухомість, за рахунок невисокої прибутковості від оренди нерухомості і знецінення гривні. Інвестиційні сертифікати фонду захищені від знецінення гривні і, в порівнянні з доходами по оренді, дають значно вищу прибутковість, яка перекриває інфляційні втрати.

 

 

Для інвесторів ми пропонуємо реалізувати високодохідні інвестиційні проекти у сферах:

 • нових технологій теплозабезпечення
 • енергетики
 • сільського господарства
 • венчурного інвестування

Для клієнтів які мають інвестиційні проекти і потребують фінансування ми пропонуємо:

 • активну взаємодію з клієнтом на всіх етапах реалізації проекту;
 • послуги з пошуку фінансових ресурсів;
 • встановлення бізнес контактів з потенційними інвесторами.

Інвестиційне обслуговування (інвестиційний банкінг).

До цих послуг відноситься діяльність особливих кредитно-фінансових інститутів (інституційних інвесторів, інститутів спільного інвестування) з продажу та купівлі цінних паперів (акцій, облігацій, інвестиційних сертифікатів). Інституційні інвестори здійснюють акумуляцію грошових коштів приватних інвесторів, як шляхом емісії власних цінних паперів (зобов’язань), так і вкладення цих коштів в акції та облігації, тобто виступають посередниками між компаніями, що випускають цінні папери та вкладниками. Крім своїх основних функцій, пов’язаних з розміщенням цінних паперів, пропонуємо широкий спектр консультативних послуг в області загального та фінансового управління.