Прибуткове фінансове планування

Комерційна пропозиція

«ІНВЕСТИЦІЙНО-КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА «БІЗНЕС ІДЕЯ» пропонує юридичним та фізичним особам розмістити вільні грошові кошти шляхом придбання інвестиційних сертифікатів інвестиційних фондів, які належать до групи «БІЗНЕС ІДЕЯ».

Інвестиційні фонди групи «БІЗНЕС ІДЕЯ» засновані в 2009-2010 роках. Напрямками інвестування фондів є придбання українських експортно-орієнтованих підприємств, а також, інвестиції в розвиток фінансових технологій, що дозволяють успішно реалізовувати високоприбуткові проекти мікрокредитування, короткострокового і довгострокового кредитування, як юридичних, так і фізичних осіб. Також, одним із пріоритетних напрямків інвестування фондів є інвестування в енергетичні підприємства України і в різні високоприбуткові стартапи.

Повернення інвестору зроблених їм інвестицій здійснюється шляхом зворотного викупу інвестиційних сертифікатів після закінчення певного терміну з дати їх придбання, узгодженого фондом і інвестором, але це може відбутися і раніше за взаємною згодою фонду і інвестора. Інвесторам фондів пропонується опціон на зворотний викуп інвестиційних сертифікатів фондів з гарантованою прибутковістю 12,5% річних з прив’язкою до курсу долара.

прибуткове фінансове планування

Запорукою за зобов’язаннями зворотного викупу сертифікатів (реалізації опціону) є активи фондів: нерухоме майно, корпоративні права, і основні фонди підприємств, що належать фондам, права вимог та інші активи.

При цьому форма вкладення у вигляді опціону на зворотний викуп сертифікатів Фонду дає право інвестору на гарантовану прибутковість 12,5% річних, але не зобов’язання ним скористатися. Інвестор може отримати значно більший дохід, який виплачується інвесторам фонду, за результатами його діяльності. Так, наприклад, в 2018 р прибутковість інвестиційних сертифікатів фондів становить 48 – 82% річних. Таким чином, після закінчення терміну вкладення, інвестор самостійно вибере який з варіантів більш вигідний.

Інвестор може стати учасником Фонду шляхом придбання інвестиційних сертифікатів на суму, еквівалентну від 70 000 доларів і вище.

Інвестиційні фонди пропонують інвесторам скористатися тими перевагами, які не пропонують ні банки, ні інші фінансові установи, а саме гарантованість прибутковості з використанням опціону, забезпеченого заставою реального майна, що належить фонду. Вибір виду застави, яким забезпечується зобов’язання по поверненню інвестицій та виплата відсотків, узгоджується інвестором і фондом перед покупкою інвестиційних сертифікатів фонду. Тільки після досягнення згоди інвестора та фонду, інвестор розмістить гроші в інвестиційні сертифікати фонду. Процедура взаємодії інвестора і фонду буде спрямована інвестору окремо, разом з переліком об’єктів, які він може вибрати для забезпечення заставою зобов’язання по виплаті відсотків і повернення інвестицій.

Таким чином, інвестиційний фонд групи «БІЗНЕС ІДЕЯ» пропонують співпрацю інвесторам, яка:

 • дасть гарантовану і високу прибутковість, забезпечену заставою ліквідного майна;
 • в порівнянні з розміщенням грошей інвесторами в придбання нерухомого майна, пропоноване розміщення коштів в інвестиційні сертифікати дає більш високу і гарантовану прибутковість. Мало яка житлова або комерційна нерухомість дозволяє отримати гарантовану прибутковість в 12,5% річних, а за результатами діяльності фонду і значно більшу прибутковість, яка досягає 40 – 120% річних;
 • жоден банк не пропонує забезпечення депозиту ні заставою, ні прив’язкою до курсу валюти. Прибутковість по валютних депозитах у банках становить 3-4% річних, і ця прибутковість не може бути збільшена в залежності від успішної діяльності банку.
 • банк, в разі неможливості повернути гроші, пропонує скористатися послугами фонду гарантування вкладів, який, в разі, якщо банківський депозит буде перевищувати 200 тис. Гривень, поверне тільки 200 тис. гривень, що в еквіваленті становить близько 8 тис. доларів. Інвестиційний фонд поверне всю суму вкладених коштів з прив’язкою до курсу долара. Повернення коштів, а також прибутковість, гарантовані заставою майна;
 • гроші, вкладені в нерухомість, не дозволяють ними швидко скористатися в разі потреби. Інвестиційні сертифікати, якими володіє інвестор фонду, викуповуються фондом за їх вартістю на дату їх викупу, що дозволяє їх власникові отримати вкладені кошти без втрат і в повному обсязі, а часто і значно більше. Також фондом, у разі термінової необхідності в грошах, інвесторам можуть бути надані короткострокові і довгострокові кредити, під заставу інвестиційних сертифікатів фонду;
 • як правило, інфляція знецінює гроші вкладені в нерухомість, за рахунок невисокої прибутковості від оренди нерухомості і знецінення гривні. Інвестиційні сертифікати фонду захищені від знецінення гривні і, в порівнянні з доходами по оренді, дають значно вищу прибутковість, яка перекриває інфляційні втрати.

 

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

 

 

У партнерстві з інвестиційними фондами пропонуємо програми прибуткового фінансового планування:

 • Програма “Високий дохід”

 • Програма “Високий дохід Стандарт”

Залучаємо ресурси фізичних та юридичних осіб для розміщення  у високодохідних енергетичних активах та програмах підвищеної рентабельності

Сутність програми “Високий дохід”*

12

 Мінімальний розмір розміщення:

 • фізичними особами – від еквіваленту 1 тис.дол. США
 • юридичними особами – відсутній

Максимальний розмір розміщення – не більше еквіваленту 300 тис.дол. США (без додаткового погодження).

Сутність програми “Високий дохід Стандарт”*

13

Мінімальний розмір розміщення:

 • фізичними особами – від 25 тис. гривень
 • юридичними особами – відсутній

Максимальний розмір розміщення – не більше 7500 тис. гривень (без додаткового погодження).

Загальним для програм “Високий дохід” та “Високий дохід Стандарт” є:

Виплата відсотків – щомісячно

Пропонуємо скористатися можливістю отримати відсотки авансом на Ваш рахунок у день залучення ресурсів**

*новий рівень доходності вводиться в дію з 08.04.2015 року,

**за авансової виплати відсотків розмір доходу зменшується на 1 % річних.

Від співпраці з нами Ви отримаєте суттєві переваги:

 • відносно високі відсотки від розміщення коштів;
 • можливість проведення розрахунків у гривні з прив’язкою до курсу іноземних валют;
 • гнучка система залучення, виплати відсотків та повернення ресурсів;
 • відсутність обмежень у часі зі сторони держави, щодо сум повернення власникам їхніх коштів

Найчастіші питання та відповіді на них:

Питання:

У разі НП в компанії, яким шляхом повертаються клієнтам їхні вклади?

Відповідь: дії клієнтів, щодо повернення вкладів, проводяться в установленому законом порядку і на підставі укладених договорів.

Додатково хотілося б прокоментувати яким чином у групі хеджують ризики.

Ключовим фактором тут є зважений підхід до політики вкладень.

Умови видачі кредитів групою є суворими і неухильно дотримуються. Позичальники повинні брати участь у кредитному проекті своїми грошовими коштами в обсягах не менше 30%. Без виконання цього пункту вони не отримують можливості розгляду кредитної заявки. Дана вимога, посилена кредитною заставою, позитивним фінансовим станом та іншими критеріями кредитно-інвестиційної діяльності, створює необхідну взаємозалежність між одержувачем і кредитором і практично виключає можливість неповоротних вкладень.

Такий підхід застосовується групою як для міжнародних інвестицій, так і для кредитної діяльності в Україні. Фінансуються відомі платоспроможні міжнаціональні компанії з багаторічною історією.

Група, і зокрема її бенефіціар A & D JEWELRY LIMITED, є інвестором найбільших європейських фондів.

По-друге, група складається з професіоналів, досвідчених, які знають свою справу фахівців, своєю діяльністю здатних надійно забезпечити захист вкладень для вкладників і отримання повернення інвестицій від позичальників.

І по-третє, вкладення вкладників, при необхідності, додатково забезпечуються порукою однієї з компаній групи.

Перераховані фактори є основними, застосовуваними групою для зниження та управління ризиками. Також в обов’язковому порядку для захисту інтересів вкладників та власних інтересів групи, при проведенні кредитно-інвестиційної діяльності, приймається до уваги ділова репутація позичальників, його ринкова позиція компанії, сфери діяльності та потенціал її розвитку, кадровий склад і його професіоналізм та багато інших чинників.

Додатково хотілося б відзначити, що група не тільки не зобов’язана за законодавством, але й не вважає за доцільне в якості гарантії повернення коштів розглядати фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Основний аргумент на цей рахунок складається в тому, що розмір ФГВФО занадто малий і його не достатньо для забезпечення виплат вкладів по банківській системі. Крім того, він має стійку тенденцію до зменшення. З одного боку, зниження відрахувань до фонду через зняття банківських депозитів і як наслідок зменшення бази для нарахувань. А з іншого боку, кількість неплатоспроможних банків постійно збільшуються і, відповідно, розмір виплат з фонду також неухильно зростає. З цієї причини група не покладається на ФГВФО, як на гарнтію повернення вкладів, а бере на себе всю повноту відповідальності і розраховує на власні сили. Одержувану економію від внесків до фонду гарантування направляє на збільшення процентної ставки для вкладників.

Питання: 

Клієнт вклав на три місяці, потім після закінчення він планує продовжити співпрацю і додати до цієї суми ще … на яких умовах він йде далі?

Відповідь: щодо вкладень з пролонгацією і поповненням.

Якщо вклад був розміщений на 3 місяці, а потім продовжується і поповнюється, то по сумі яка пролежала 3 місяці і більше до 6 місяців – ставка за шкалою 3-х місяців. Пролежала більше 6 місяців – ставка перераховується з дати розміщення у бік збільшення і вкладнику донараховуються відсотки за наступною градацією, тобто по терміну 6 місяців.

Якщо вклад був розірваний достроково – відсотки перераховуються за шкалою фактичного розміщення.

Приклад:

Внесок у сумі 10 000 був розміщений на 3 місяці під 12% річних, продовжений ще на 3 місяці на термін 6 місяців і після 3-х місяців поповнено на 5 000.

Відсотки за перші 3 місяці складуть 10 000 х 0.12 : 365 х 90 = 296

Відсотки за другі 3 місяці складуть 15 000 х 0.15 : 365 х 90 = 555

Донараховані відсотки за період перших 3-х місяців складуть 10 000 х 0.03 : 365 х 90 = 74

Всього за 6 місяців вкладнику буде нараховано і виплачено відсотків 296 + 555 + 74 = 925.

 Питання:

У разі прийняття вкладником рішення про продовження розміщення вкладу на наступний термін, коли він має про це заявити?

Відповідь: зі своєї сторони група розраховує та готується до повернення вкладу у встановлений договором термін. Про рішення продовжити співпрацю на наступний період вкладник може повідомити у зручний для нього час, аж до безпосереднього повернення коштів. Проте, якщо про наміри буде заявлено заздалегідь, за 5-7 днів до встановленого терміну, то такі дії будуть слугувати додатковим комфортним чинником нашої співпраці.