Партнерська співпраця

Ексклюзивна пропозиція отримання фінансування

Учасникам програм прибуткового фінансового планування “Високий дохід” та “Високий дохід Стандарт” та власникам цінних паперів інвестиційних фондів пропонуємо скористатися пропозицією отримати кошти для траншевого фінансування будівництва, придбання комерційної та житлової нерухомості та на інші потреби на вигідних умовах.

Скористатися пропозицією мають можливість вкладники та власники цінних паперів, співпраця з якими триває більше трьох місяців.

Умови фінансування є ексклюзивними та вигідно відрізняються від звичайних.

Плата за фінансування на перший рік встановлюється еквівалентна нульовій кредитній ставці.

Починаючи з другого року і до закінчення терміну вартість фінансування встановлюється звичайна, а саме еквівалентна 23.5% річних у гривні або 12% річних еквіваленту іноземної валюти.

За надання фінансування та дострокове повернення коштів додаткові комісії не стягуються.

Суттєві переваги пропозиції

  • найнижча в Україні вартість отримання коштів за результуючим підсумком року;
  • термін фінансування максимально наближений до існуючих європейських стандартів;
  • додаткове гарантування порядком надання фінансування повернення вкладу;
  • помірна вартість отриманих коштів;
  • проведення розрахунків у гривні з прив’язкою та без прив’язки до курсу іноземних валют.

Найчастіші питання та відповіді до них:

Ви заявляєте про найнижчу в Україні вартість отримання коштів. Невже 12% річних для еквіваленту іноземної валюти чи 23.5% еквіваленту національної валюти це дешево?

Відповдь:

Зверніть увагу на те, що за перший рік вартість фінансування відповідає еквіваленту нульової кредитної ставки. При цьому відсутні будь які приховані комісії.

Питання:

Як розуміти Вашу заяву про, те що сам порядок кредитування гарантує повернення вкладу?

Відповідь:

Заставою по фінансуванню виступає нерухомість та власний внесок позичальника у вигляді цінних паперів. Таким чином, між нашою компанією та позичальником на розмір внеску позичальника виникає взаємна заборгованість, з однієї сторони за отриманим фінансуванням, з іншої – за власними коштами позичальника. Таку заборгованість завжди можливо згорнути. В цьому і полягає гарантія повернення вкладу.

Додаткова інформація стосовно отримання та повернення фінансування

Пропозицією передбачено, що отримати кошти мають право учасники програм прибуткового фінансового планування або власники цінних паперів інвестиційних фондів. Повідомляємо, що придбати цінні папери інвестиційних фондів можливо, звернувшись до офісу компанії.

Також інформуємо, що одночасно зі здійсненням операції купівлі-продажу цінних паперів, з їх власником укладається попередній договір про надання фінансування. Основний договір укладається згідно з умовами пропозиції та після надання усіх необхідних документів, у тому числі стосовно застави.

партнерська співпраця

Фінансування надається для придбання або інвестування будівництва будинку, офісного приміщення, квартири, тощо та надається на термін до 10 років. В окремих випадках термін, на який надаються кошти, може бути збільшено.

Повернення проводиться за графіком або шляхом ануїтету, про що сторони домовляються під час складання та підписання договору.

Плата за фінансування на перший рік встановлюється еквівалентна нульовій ставці річних. Починаючи з другого року і до закінчення терміну вартість фінансування встановлюється звичайна, а саме еквівалентна 23.5% річних у гривні або 12% річних еквіваленту іноземної валюти.

За надання фінансування та дострокове повернення коштів додаткові комісії не стягуються.

У разі не укладання основного договору фінансування більше трьох місяців від дати попереднього при відмові покупця від отримання фінансування або з інших причин, придбані інвестиційні сертифікати повертаються покупцеві та за ними виплачуються проценти, еквівалентні ставкам програм “Високий дохід” та “Високий дохід Стандарт”.