Про компанію

Інвестиційно-консалтингова група компаній “Бізнес Ідея” – це інвестиційно-консалтинговий проект, спрямований на організацію управління інвестиційними потоками, залучення та обслуговування прямих інвестицій, надання кредитів, консалтингових послуг та проведення операцій з цінними паперами.

“Бізнес Ідея” – це якісні фінансові консультації, ефективне управління бізнесом, створення інновацій, поширення світових стандартів бізнесу та ділової культури.

Наш основний принцип роботи – реалізація довгострокових фінансових стратегій, що забезпечують принципово інший рівень безпеки для бізнесу та перспектив його розвитку.

Група компаній “Бізнес Ідея” – це міжнародна інвестиційно-консалтингова група, що надає послуги в сфері стратегічного та інвестиційного управління диверсифікованим портфелем активів у широкому діапазоні галузей по всьому світу. До складу групи входять українські та зарубіжні компанії з резиденції Англії, Кіпру та ОАЕ.

Бенефіціаром інвестиційно-консалтингової групи компаній “Бізнес Ідея” є англійська компанія A&D JEWELRY LIMITED

A&D JEWELRY LIMITED – це компанія професійний інвестор, займається інвестуванням у цінні папери.  A&D JEWELRY LIMITED кредитує великі ураїнські компанії у сфері енергетики, фінансовій сфері та підприємства АПК. Також компанія A&D JEWELRY LIMITED є інвестором українських інвестиційних фондів, які є активними учасниками фондовогу ринку України.

На сьогодняшній час команія A&D JEWELRY LIMITED – це інвестиції в бізнеси, що приносять власникам постійний дохід, інвестиції у дивідентні цінні папери, інвестиції у нерухомість, генеруючу постійний потік грошових коштів у вигляді орендних платежів та інше.

A&D JEWELRY LIMITED на протязі декількох років дотримується консервативного підходу до інвестицій, вважаючи ключовими факторами прийняття інвестиційних рішень стабільність і передбачуваність.

Підтвердженням ефективності обраної стратегії є фінансова стійкість та позитивна динаміка розвитку компанії, високі риночні позиції, а також надійність і кредитоспроможність компанії.

Інформація про діяльність компаній, що входять до складу групи:

  • залучення та обслуговування прямих інвестицій;
  • кредитування;
  • консалтингові послуги у галузі стратегічного планування та корпоративного управління;
  • операції з цінними паперами;
  • професійна допомога спеціалістів у напрямку покращення управління активами керівниками та управлінським персоналом різних установ та організацій, фізичними особами в аналізі і вирішенні питань їх функціонування та розвитку, яка здійснюється у вигляді порад, консультацій, рекомендацій та спільному виробленні рішень.

Проект розрахований на закордонних та українських інвесторів, інвестиційні фонди та компанії з управління активами, комерційні банки, промислові та аграрні підприємства, компанії, які здійснюють діяльність у сфері рітейлу, покупців та продавців комерційної нерухомості.

Місія інвестиційно-консалтингової групи :

Дотримуючись найвищих стандартів якості послуг, що надаються, розвивати національні інвестиційно-консалтингові послуги для бізнесу.

Цілі і завдання:

Надання повного спектру консалтингових послуг у сфері фінансування та інвестування для бізнесу на всіх етапах його реалізації.

Основні принципи роботи:

  • Відкритість
  • Орієнтація на кінцевий результат
  • Гнучкість у прийнятті рішень
  • Простота і зрозумілість пропонованих послуг

Детальну інформацію про програми, які пропонуємо та порядок їх реалізації Ви можете отримати перейшовши у відповідні розділи нашого сайту.